Erlend Aam med videre – Bergen

Erlend Aam med videre

Erlend Aam (bildet) har signert en ny avtale med FyllingenBergen, denne gang for to nye sesonger.

Dermed blir Erlend en del av trenerteamet for sjette strake sesongen. Han kom til FyllingenBergen før sesongen 2011/12 og har siden vært en viktig bidragsyter til klubbens gode resultater.

Erlend Aam kommenterer selv forlengelsen slik:

«Jeg trives svært godt i FyllingenBergen og samarbeidet med Vidar er utelukkende lystbetont. Vi har en positiv spillergruppe med stort utviklingspotensiale og som jeg trives veldig godt sammen med. Når jeg i tillegg har en fleksibel arbeidsgiver i Forlagshuset Vigmostad & Bjørke som gjør det mulig å kombinere håndball og jobb, samt en positiv familie, var det enkelt å takke ja til å være med videre».

Vidar Gjesdal er glad for å ha med Erlend videre i trenerteamet:

«Det føles godt å ha han med videre. Det er ingen selvfølge med full jobb og familie at han skal være med oss år etter år. Erlend er en ekstremt viktig brikke for meg og laget som vi setter enormt stor pris på i vår klubb. Med tanke på at flere sentrale brikker forsvinner er jeg glad for at Erlend er den som skal være med oss å bygge opp et nytt slagkraftig mannskap i fremtiden».