Håndballskole partner – Bergen
Håndballskole

Håndballskole partner

I Bergen Håndball har vi gått bort fra vår egen håndballskole. Vi ønsker at breddeklubbene i Bergen og omegn skal arrangere egne. Det er fine inntektskilder for klubbene og skaper samhold og tilhørighet til klubbmiljøene.
Derfor har vi valgt å tilby oss å besøk og bidra på håndballskoler som arrangeres i klubbregi, både høst -og vinterferie. Samtlige spillere i vår klubb skal besøke håndballskoler og vi tilrettelegger også for at deltagerne skal få kampbilletter til våre kamper for å knytte tettere relasjoner.

Høstferien 2021 besøkte vi følgende klubber: Kjøkkelvik, Mathopen, Bjørnar, Stord, Åsane, Skjergard, Fyllingen, Askøy, Flaktveit, Fana, Os, Bønes, Årstad.Verdiskapning:

SoMe innlegg fra alle håndballskolene – egen #
Mulighet for giveawys til alle deltagerne
Kampbilletter til barna
Profilering på tøy av våre spillere

Målgruppe: Barn 6-13 år